Atatürk ün İzinde ülkemizi Gururlandırmaya ve Güçlü Türk Yatırımcıyı Temsil Etmeye Devam Edeceğim

 

DUYSİAD Başkanı Ahmet Kızılöz’den kendi görev tanımı;

1.Gemi yönetimiyle ilgili en yüksek görevli.

  1. (spor oyunlarında) Takım başı.
  2. Kaptan pilot.
  3. Balkanlarda çete savaşı yapan milis gücünde çarpışan kimse, efe.

 

İşim içinde derneğimizi ve üyelerim düşünmek zorundayız. Çok çok çalışmak zorundayız. Zamanımızı dolu dolu kullanmalıyız. Kısa sürede hayatımın merkezi oldu.  Çok ciddiye alıyorum, çok çalışmak zorunda olduğumu hissediyorum. Derneğimizin üyelerini hızlandırmak istiyorum. Her sabah spor yapsın, her gün okusun, araştırsın, fuarları hiç kaçırmasın, seminerleri ihmal etmesinler istiyorum. İş insanlarımız maçlarda ve yarışmalarda başarılı olsunlar, onları alkışlayayım istiyorum. Örnek girişimcilerim olsun istiyorum.

Her sektörde iş adamlarım olsun, onları birbirleriyle tanıştırayım, birlikte iş yapmalarına vesile olayım istiyorum. Hele ki öğrencilere rehberlik yapmak, yol göstermek istiyorum. Cumartesi ve pazar günleri ek işlerde çalışmasınlar istiyorum. Deneyim sahibi olsunlar, tecrübe edinsinler, hikayeleri olsun istiyorum. Üyelerim dünya pazarında olsun, toplantılarda onları göreyim istiyorum. Onları görmek bana ayrı mutluluk veriyor. Zamanı doğru ve hızlı kullanın. Çevre edinin, güvenilir insan olun. ‘Yıllarımı işime verdiysem devam etmeliyim’ dedim ve derneğimizin çatısı altında iş insanlarını topladım. İçimde amazon savaşçısı bir iş insanı var. Herkes her şeyi konuşuyor ancak önemsemiyorum.

Ey iş dünyasının kahraman iş insanları! ‘Sen yerde sürünmeye değil, omuzlarda göklere yükselmeye layıksın’ diyen ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün izinde, ülkemizi gururlandırmaya ve güçlü Türk iş insanlarını temsil etmeye devam edeceğiz. Başarılı, cesaretli, hızlı, girişken, yabancı dil bilen gençleri gördükçe ve bunların sayısı arttıkça, benim gurur duyduğum alandır. Benim tek gayem geleceğimizi temsil eden iş insanlarının sayısını artırmak olacaktır.