Bakırköy’de iş insanlarını cesaretlendirecek bir lider; Ahmet Kızılöz

Dünya İş Adamları Derneği başkanı Ahmet Kızılöz geçtiğimiz günlerde gazetemize yaptığı açıklamada ‘Bakırköy’ü pilot bölge olarak seçtiklerini söyledi ve ekledi: Bizler Bakırköy’de gençlere kitap okumayı sevdirmek, örnek, başarılı gençlere gerekirse sponsor olarak cesaretlendirmek için çalışıyoruz. 

Kadınların el sanatları ürünlerini satması, hayallerini gerçekleştirmek için iş adamları ile köprü olacaklarının altını çizen Kızılöz ‘Yaptıkları el emeklerini bedelleri karşılığında alıp, hediye olarak götüreceğiz. İşlerinin gelişmesi için destek verecek, yol gösterecek ve ayaklarının üzerinde durmaları için cesaret vereceğiz’ dedi. 

İş adamlarına ve genç yatırımcılara seslenen Kızılöz: ‘Yanılmadan ve boş yere para harcamadan başarılı olmak ve ufuklarını geliştirmek için mutlaka ingilizce öğrenmeleri gerek ve biz de bunu sağlamaya çalışıyoruz. Süper patron olmak nedir? Nasıl olunur? Bunların eğitimlerini vereceğiz. Müşteri portföyünü artırmaları için destek vereceğiz. Çevremizi yönlendireceğiz. Girişimci kardeşlerimizi cesaretlendirmek, yollarını açmak, güven vermek ve hayallerini gerçekleştirmeleri için destek olacağız.’

Ahmet Kızılöz bir çağrı da yaparak tüm iş adamlarını bir araya toplanmaya, bilgi ve birikimlerini girişimcilerle paylaşmaya davet etti.