BAŞKAN’IN MESAJI


Duysiad Genel Başkanı Ahmet Kızılöz’den Mesaj

Beyefendiler, hanımefendiler, geleceğimizin mimarları gençlerimiz hepiniz hoş geldiniz, sefa getirdiniz. Size derneğimizin üyelerinden, hedeflerimizden ve yaptıklarımızdan bahsetmek istiyorum.

Bizim derneğimizi girişimci iş adamları, yatırımcılar, emekçi kadınlar ve gençlerimiz oluşturuyor. Derneğimizin temelinde okuyan, soran, insana değer veren bireyler var işte bu yüzden bizim temennimiz derneğimizin 2018 yılına damga vuracak başarılara imza atmasıdır. Biz bu yolda çalışmaya, emek vermeye, ülkemize hizmet etmeye açığız. Derneğimizin üyelerinin amaçları ürünlerini tüm dünyaya 104 ülkeye ulaştırmak, Türk kalitesini, örfünü adetini tüm dünyaya göstermek. Ben de bu amaçla hizmet eden bir derneğin başkanlığını yaptığım için gurur duyuyorum.


Derneğimizin Faaliyetleri

Derneğimizin üyelerine ticari ilişkilerinin gelişmesi konusunda yardımcı olacağız, yol göstereceğiz. Derneğimizin üyeleri için çeşitli seminerler ve kurslar düzenleyeceğiz bunlar içinde daha başarılı bir iş hayatına sahip olmanızı sağlayacak olan süper patronluk eğitimi de var. Başarılı bir iş hayatına sahip olmanın yolunun kaliteli ve işinin ehli çalışanlardan geçtiğini bildiğimiz için şirketlerimizin elemanlarını derneğimizin çatısı altında kendimiz yetiştireceğiz. Bunun yanı sıra kadının önemini ve iş yaşamındaki değerini bildiğimiz için ev hanımları içinde çeşitli kurslar düzenleyeceğiz bu şekilde hem kadınlarımız maddi güce hem de aileler huzura kavuşmuş olacaklar. Üyelerimizin çocukları içinde çeşitli etkinlikler, kurslar, yaz kampları aktiviteleri düzenleyeceğiz. Bu sayede hem çocuklarımızın sosyalleşmesini hem de bilgili ve becerili bireyler olarak yetişmesini hedefliyoruz.

Sanatçılarımızla El Ele

Derneğimize onursal üye olan sanatçılarımız var. Bu kıymetli sanatçılarımızla birlikte tanıtım filmleri çekeceğiz, broşürler bastırıp çeşitli fuarlara katılacağız. Etkinliklerimize, sohbetlerimize, kahvaltılarımıza katılacak olan sanatçılarımızın bize dinamizm ve heyecan katacağına inanıyoruz.

Derneğimizin Diğer Derneklere İş Birliği

Diğer derneklerle sıkı irtibat halindeyiz. Dernek başkanlarıyla ve üyeleriyle buluşuyoruz. İş hayatını, Türkiye’nin durumunu, halkımızın ihtiyaçlarını ve isteklerini tartışıp daha iyi bir Türkiye için ne yapabiliriz konuşuyoruz. Farklı fikirlerin bizi iyileştireceğine, zenginleştireceğine ve kazandıracağına inanıyoruz.

Duysiad Olarak Her Koşulda Yanınızdayız

Zenginliğin en iyisi akıl zenginliği derler. Bizde bunun farkındayız üyelerimiz akıllı, zeki ve başarımlı yatırımcılardan oluşuyor. Birbirimize yaslanarak daha çok kişiye daha çok insana ve daha çok başarıya ulaşacağız. Derneğimiz için merkez binası, üyelerimiz için kamp ve sosyal tesisler açmak gibi hedeflerimiz var. Eğer derneğimize üye olan bir kişi maddi ya da başka konularda sıkıntı çekerse, yanlış yola saparsa, düşerse biz dernek olarak hep birlikte sıkıntısının üstesinden gelmeye çalışacağız. Unutmayalım ki; DÜŞÜP KALKMAYAN BİR CENAB-I ALLAH VAR

BASINDA DUYSİAD

Kendimizi, yaptığımız işleri, hedeflerimizi insanlara, Türkiye’ye sonra da tüm dünyaya tanıtmak zorundayız. Şüphesiz ki bu konuda en etkili silahımız basın olacaktır. Bu konuda da bize deneyimli ve başarılı gazeteci Ayson Karabağ destek olacak. Tek tek sizlerle tanışacak ve röportaj yapacak. Yaptığınız işleri, başarılarınızı ve sizi tanıtacak. Daha çok insana ulaşmamızı sağlayacak. Hazırladığı yazılar web sitemizde yayınlanacak. Youtube’da videolar halinde paylaşılacak. Sadece Türkçe değil Arapça, İngilizce ve Rusça’ya çevrilecek. Bu yazıların kitaplaştırılması da hedeflerimiz arasında yer almaktadır.

Bizim Başarımızın Anahtarı Dürüstlük

Biz eğer işlerimizde dürüstlükten şaşmazsak, kendi kullanacağımız, ailemize kullandıracağımız kalitede ürünler yaparsak yolumuz her zaman açık olur ve başarımız daim olur bu yüzden işlerinizde dürüstlükten şaşmayın. İnanın başarı kendiliğinden gelecektir.

Duysiad her koşulda sizin yanınızda, anlaşmalar yaparken, sözleşmeler imzalarken gelin avukatlarımıza danışın. Bizim amacımız ülkemizi temsil etmek, tüm dünyaya Türk kalitesini göstermek bu yolda birlikte dürüstlükten şaşmadan çok çalışalım, başarılı olalım ve 2018’e Duysiad olarak damgamızı vuralım.

Şirketler Duysiad Çatısında Ortak Olup Büyümeli

Duysiad Genel Başkanı Ahmet Kızılöz dünyaya mal satmak isteyen firma sahiplerine seslendi.

Bakü’ye, Kazakistan’a, Sudan’a, Arap ülkelerine, Fransa’ya, Almanya’ya, Amerika’ya ürününüzü satmak istiyorsanız gelin Duysiad çatısı altında buluşalım. Gerek internet üzerinden gerekse temsilcilerimizin destekleri ile daha da güçlenebilirsiniz. Ürünlerinizi her ülkeye, her ülkeden insanın anlayabileceği dilde pazarlamak için gelin güçlerimizi birleştirelim ve satış rakamlarınızı arttıralım. Hem siz hem de biz kazanalım, sizin başarınız hepimizin, ülkenin başarısıdır.

Biz büyümeye, istihdam artışına yani kısaca kalkınmaya destek olan bir ihracat yapısına ulaşmak istiyoruz. Bu hedefe ilerlerken ülkemizde ve dünyada yaşanan olayları göz ardı etmiyoruz. Son trendleri yakalayan hatta kendi sektörlerinde trend belirleyen firmalara ihtiyacımız var.