Devletimizin Yanındayız

DUYSİAD Başkanı Ahmet Kızılöz  “Bizi tehdit etmeye kalkan Amerika´ya karşı her zaman devletimizin ve milletimizin çıkarlarını savunacak ve devletimizin yanında olacağız.” dedi.

“DEVLETİMİZİN VE MİLLETİMİZİN ÇIKARLARINI SAVUNACAĞIZ”

Ülkemizin zor günlerden geçtiğine vurgu yaparak, ülkenin ekonomik bir buhranın içinde olduğunu söyleyen Kızılöz, açıklamasına şöyle devam etti. “Ekonomik olarak zayıfladığımızı ve güçsüz düştüğümüzü gören Amerika gibi fırsatçı devletler, kendi çıkarları için ekonomiyi bize bir silah gibi doğrultuyorlar. Bu yüzden biz de milli ürünleri tüketelim, alışverişlerimizi dolar bazında yapmayalım. Kendi paramıza sahip çıkalım doları buluruz ama toprağımızı, bayrağımızı bir daha bulamayız. Bu topraklar kanla, canla düşman elinden alındı. Bu ekonomik savaş içinde biz de dernek olarak, iş adamları olarak kendimizi hazırlayalım, umudumuzu ve inancımızı kaybetmeyelim.Duysiad İş Adamlari Dolardan Tl dondu.  Bizi tehdit etmeye kalkan katil Amerika´ya karşı her zaman devletimizin ve milletimizin çıkarlarını savunacak ve devletimizin yanında olacağız.” şeklinde açıklamada bulundu.Milletimizin ve Devletimizin Emrindeyiz

 

PAYLAŞ
yonetim
2016 yılında kurulan DUYSİAD, Türkiye’nin önde gelen girişimcilerinin ve iş dünyası yöneticilerinin oluşturduğu gönüllü bir iş dünyası kuruluşudur.