DUYSİAD Başkan ve Üyelerine Hatırlatma

Sevgili DUYSİAD üyeleri,

Bir araya geldiğimizde samimi olursak, daha iyi iletişim kurarak başarılı işlere imzamızı atmış oluruz. Birbirimizle tanışarak, güçlü diyaloglar kurmamız hem derneğimiz adına hem de şahsi firmalarımız adına büyük bir başarıdır.. Bu sebeple de önyargılarımızdan kurtulmamız, samimi ilişkiler içerisinde olmamız son derece önem taşımaktadır. Ayrıca dernekten gelen WhatsApp paylaşımlarını okumalı ve sitemizin web sitesi www.duysiad.org ‘dan da sık sık güncel bilgileri kontrol etmemiz gerekmektedir. Böylelikle hem yeni katılan üyeleri tanıma fırsatı edinebilir hem de ağımızı genişletebiliriz.

Bizim bu dernekteki amacımız, sevgi ve saygıdan doğan başarılara imza atmaktır. Bu yüzden birbirimizi her koşulda kucaklamalı, sevgimizi yaymalıyız. Bunun için de her birimizin ne yaptığını bilmeli, hepimiz birer kardeş kadar yakın olabilmeliyiz. Çevremizdeki işlere de ayrıca destek çıkmalı ve yönlendirmelere önem göstermeliyiz.

Saygıdeğer DUYSİAD üyeleri,

Vefat, hastalık, düğün ve açılış konularında da ayrıca duyarlı olmamız, güven ve sevgi bağı açısından büyük önem taşımaktadır. El, yabancı demeyelim ve her türlü duygumuzu beraber paylaşarak üzüntüyü azaltalım, sevinci artıralım.

 

PAYLAŞ
yonetim
2016 yılında kurulan DUYSİAD, Türkiye’nin önde gelen girişimcilerinin ve iş dünyası yöneticilerinin oluşturduğu gönüllü bir iş dünyası kuruluşudur.