Duysiad  Başkanı Ahmet Kızılöz Güneş Hotel’de

Güneş Hotel Genel Müdür Emin Gude ve Güneş Misafirleri Ağirliyan Hotel satış Sorumlusu Kamil Karakaya Azeri Mimar Vahit Babaei ve DUYSİAD Başkanını kahvaltıda ağırladı. Birlikte nasıl yol alabileceklerini konuştular. Otel hakkında geniş bilgiler verildi. Toplantı ve seminer salonlarını gezerek oteli keşfettiler. 30 yıllık geçmişi olan bu otelin, İstanbul’da havaalanı ulaşımına yakın bir yerde olması önemli bir ayrıcalık. Bu sayede dünyanın her yerinden müşterilerini kolaylıkla ağırlayabiliyor.

Başkan Ahmet Kızılöz; ‘’Sizinle birlikte olmaktan ve çalışmaktan çok mutlu olurum ama biz DUYSİAD üyelerini daha çok tercih ediyoruz bu tarz konularda. Sizde üyemiz olursanız, üyelerimize uygun fiyatlandırma çalışmaları yaparsanız, bizde etkinliklerimizi burada gerçekleştirip misafirlerimizi burada gönül rahatlığıyla ağırlayabiliriz. Çevremizi yönlendiririz ve şu an derneğimizde otel üyemiz olmadığını biliyorum. Bizde ayda bir üyelerimizle bir araya geliyoruz. Genç girişimcilere eğitim verme planlarımız var. Bizde sizi tercih etmek isteriz, kahvaltınızı çok beğendim. Yerini ve işini bilen otel kültürü almış gençlerle çalışmaktan gurur duyarız.’’ dedi.

Azeri Mimar Vahıd Babaeı; ‘’Artık tercihim burası olacak, misafirlerimi de burada ağırlamak isterim. Güzel bir kahvaltının sonunda, Güneş Hotel yönetiminin misafir perverliğinden dolayı çok teşekkür ediyorum.’’ dedi.

Güneş Hotel Genel Müdür Emin Günde Kapilari bize açarak Misafirperverliğinden dolayı Teşekkür ederiz.