Duysiad Canada Temsilcimizi ile Sevginar Baştekin Buluşturduk  !

Duysiad Başkanı Ahmet Kızılöz üyelerimizden ve Türkiye’deki girişimci kadınlarımızdan Sevginar Baştekin ile Kanada temsilcimiz S. Ebrahim Mir Bashiri’yi buluşturduk. Ürünleri hakkında   bilgiler verdi.

Canada’da HighGenic markasının temizlik ürünleri ni Canada’ya taşıyacağız. Bir taraftan üyelerimizin gelişmesine katkıda bulunacağız.  bir taraftan dostluklarımızı geliştireceğiz, bir taraftan da ülkemiz gelişecek.

Bu iki buluşma canada’y a açılmaya vesile olacak. Ebrahim Bey’den ve Kimyager Sevginar Baştekin’den temizlik ürünlerini ve bununla beraber gelişecek planları dinlemek çok etkileyiciydi . İşini severek ve titizlikle yapan başarılı kadın girişimcilerimizin hem yurtçindeki hem yurtdışındakı kadınlarımıza örnek olacağına inanıyorum.

Bu tanışmadan oldukça memnun olan başkan Ahmet Kızılöz; onların el ele vererek önemli işler yapmasının ülkemiz adına çok kıymetli olduğunu belirtti. İşini güzel ve titizlikle yapmalarının ülkemize örnek olacağını ve ülkemizin gelişmesine önemli katkılar sunarak güzel yerlere ulaşmamızı sağlayacağını dile getirdi. Temizlik ürünleriyle yurtdışına açılarak farklı coğrafyalarla gönül köprüleri de kuracağımızı düşündüğünü  belirtti.

www.hinggenic.com.tr  bilgi için  basın danişmanı 0532 3910934