Duysiad Genel Başkan Ahmet Kızılöz Ülkemiz  için Yatırıma  ve Pazarlamaya Devam Dedi

0
1662

Ülkesini seven, ülkesinin gelişmesi için çalışan, güvenilir ürünler üreten değerli üyelerimiz, girişimcilerimiz ülkeniz için çok çalışmaya devam edin. İşinize sıkı sıkı sarılın. Eleştirilere açık olun. Bunları duymak size kötü gibi görünse de bir müddet sonra faydalarını görmeye başlayacağınızı unutmayın. Yaptığınız hizmet güzel ve güvenilir olursa insanlara sevgiyle, hoş görüyle yaklaşırsanız başarı sizin için hep kalıcı olacaktır. Artık hepimiz tek bir çatı altındayız. Duysiad amblemini ve bayrağını taşıyoruz. Kararlarımızı verirken 1 değil 100 kez düşünerek karar vermemiz gerekiyor.

Koku Göze İlaçtır; Gözün Nurunu Arttırır

Sevgili Duysiad üyeleri satışını yaptığınız ürünlerin size olan güveni ve sevgiyi arttırmasını sağlayın.

Kötü Koku Gözü Karartır

Etrafa kötü koku yayıldıkça, size de ülkemize de Duysiad’a da zarar verir. Sizlerden hataları affeden, insanları kucaklayan gönüllere yer eden insanlardan olmanızı temenni ediyorum.

 Duysiad Sektör Sorumluları

Duysiad olarak farklı girişimcilere yeni yatırımcılara ihtiyacımız var. Bunun için bu yeni şirketleri aramıza katmanıza kapı kapı dolaşarak, Duysiad’ı tanıtmanıza ve Duysiad’ı daha güçlü kılmanız gerekiyor, bunları unutmayın.

Kadın Kolları Başkanı

Etrafımızda birçok kadın girişimci var. Yeni iş kurmayı düşünenler var. Kadınlarımıza nasıl destek olabiliriz bu konuda çalışmalarımızı hızlandıralım. Gerek maddi destek gerekse pazarlama stratejileri konusunda onlara destek olalım. Kadınların sektörde daha çok bulunması Türkiye’nin daha hızlı ilerlemesi demektir.

Engelli Bireylerden Sorumlu Kardeşlerimiz

Engelli bireylerin hislerine, fikirlerine ve görüşlerine ihtiyacımız var. Gerçek engeller fiziksel mi yoksa bizim kafamızın içinde mi bunu cevaplamamız lazım. Sonrasında ise yapılacakları bulmamız ve gerekenleri yapmamız lazım. Sizler de bizi bu konuda aydınlatın ki tüm gerekenleri beraber yapalım.

Yabancı Firmalar Sorumlusu

Ülkemize gelip iş yapan firmalarımızın artmasını sağlamamız lazım. Bu konuda çalışmları hızlandırıp gerekirse bu firmalara kolaylıklar sağlamalıyız.

Ürünlerinin İhracaatını Yapmak İsteyen Girişimciler

Siz de ürünlerinizi yurtdışına pazarlamak istiyorsanız tek bir çatı altında giderlerinizin az olduğu  gelirin çok olduğu bir ortamda buluşmak için derneğimize müracaat edin. Sizin ürünlerinizi tanıyalım. Tanıtımını ve pazarlamasını yapalım.

Duysiad  Üyelerimize Hatırlatma

Eğitimde, sağlıkta, gıda alımında, mobilyada, mimarlıkta, inşaatta  üyeler olarak birbirinizle alışveriş yapmayı ve destek olmayı unutmayın. Her şeyden önce üyeler olarak birbirimizin desteğine ihtiyacımız var.

 

PAYLAŞ
Ayson KARABAĞ
YAZAR : Ayson KARABAĞ ( Gazeteci / Yönetmen ) 20 yıldır Sekreter Dergisini yayınlıyor.412 sayfalık Sekreterin Kılavuzu kitabının yazarı,214 sayfalık 2000’li Yıllarda Sekreterlik kitabının yazarı.