Genel kurul sonrası Genel başkan Ahmet Kızılöz’ün görevlendirmesiyle yeni yönetim kurulu üyeleri yurt içi ve yurt dışı çalışmalara başladı.

Moğolislistan’ta tanınmış işadamı Ulziibayar Erkhembayar, Fildişi Sahili Cumhuriyeti’nin en büyük iş adamlarından Mazen Karakeh  DUYSİAD ailesine katıldılar.

DUYSİAD Dernek binasında yapılan toplantıya, dernek eski üyeleri ve derneğe yeni katılan üyeler katıldı. Yurt içi ve yurt dışı iş fırsatlarının konuşulduğu toplantıda birçok üye işbirliği ve çözüm ortaklıkları için ön anlaşmalar yaptı.

Özellikle yeni üye olan Mazen Karakeh ülkesi hakkında üyelere bilgiler aktararak, iş fırsatlarından ve Türkiye’den bekledikleri ticari girişimler hakkında bilgiler verdi.

DUYSİAD Genel başkanı Ahmet Kızılöz’ünde katıldığı toplantı oldukça samimi ve verimli geçti.

Geçtiğimiz günlerde dünya evine giren oğlu Yunus Kızılöz için tebrikleri kabul eden Ahmet Kızılöz düğün törenine katılan, arayan ve mesaj gönderen herkese ayrı ayrı teşekkür etti.

Genel başkan Ahmet Kızılöz yeni üyeler ve iş dünyasına hitaben yaptığı konuşmada ise şöyle dedi.

‘’Başta yeni üyelerimiz Sayın Ulziibayar Erkhembayar ve Mazen Karakeh bizlere güç vermiştir. Yeni yönetim kurulunda görev alan tüm üyelerimizi tebrik ediyorum. Deneğimizin gün geçtikçe etkisi ve değeri artmaktadır. Yeni yönetimle birlikte alacağımız daha çok mesafeler var. Başta dünya ticaret merkezleri olmak üzere, yurt içi ve yurt dışında yeni paydaşlarımızla birlikte güçlü ortaklıklar kuracağız. Yurt dışına yaptığım ziyaretlerde başta Ukrayna, Rusya, Nijerya olmak üzere birçok ülkenin milletvekilleri, bakanları ve işadamlarıyla temaslar kurup, bir araya geldik. Uluslararası ticaret yapabilmek için fikir alışverişleri yaptık. Sağlık turizmi mobilya, inşaat alanlarında projelerimizi faaliyete geçirdik. Çeşitli alanlarda işbirlikleri yapmak için görüşmelerimiz büyük titizlikle devam ediyor.

Yakın bir gelecekte dostum ve DUYSİAD Moğolistan temsilcimiz Sayın Ulziibayar Erkhembayar Fildişi Sahili temsilcimiz Sayın Mazen Karakeh İle kuracağımız iş bağlantıları olacak. Yerinde ziyaret yapmak için yurt dışı ziyaretlerimiz olacak. Başta da dediğimiz gibi biz dernek ismimizi temsil etmek istiyoruz. Burası Aliler Veliler Derneği değil, dünya yatırımcı ve sanayici işadamları derneği DUYSİAD hedefimiz dünyadaki ticaret ve sanayi piyasasında ülkemizi en iyi ve en verimli şekilde temsil etmek. Bunun için çabalıyor ve tüm varlığımızla bunun için çalışıyoruz. Umuyorum ve umut ediyorum ki; tüm bu gayretlerimizin karşılığını üyelerimizle birlikte yakın bir tarihte en iyi şekilde alacağız.

PAYLAŞ
yonetim
2016 yılında kurulan DUYSİAD, Türkiye’nin önde gelen girişimcilerinin ve iş dünyası yöneticilerinin oluşturduğu gönüllü bir iş dünyası kuruluşudur.