Dr. Selçuk Özbölük, Yeşilçam Sanatçısı Tuncay Akça ve Gazeteci Ayson Karabağ toplantının yapılacağı restaurant’da buluştuk.Selçuk bey her detayla ilgilenmesi, misafire verdiği değer konuşuldu.ilginize ve misafir perverliğinize teşekkür ederiz.

Diş konusunda bizi bılgılendırdı

Diş önemi,

Yılda 2 kez bakım yapilmali,

Her yemek den sonra düzenli dişler fırçalanmali,

bir diş dokturunuz olmalı,

Duysiad başkanI Ahmet kızılöz, bırlık bereberlık içinde olalım, uyelerimizi tanıyalım tanişalım dıyerek uyelerı dinleyen başkan bugun  gazetecı Ayson karabağ dınledı.

Gazeteci-Yazar Ayson Karabağ’dan Dinleyicilere Tavsiye

İş adamlarına işinizde ve aile yaşamınızda mutlu olmak istiyorsanız kendinize şu soruları sormalı ve cevapları üzerinde düşünmelisiniz.

Dinlemek Ne Demektir

Konuşmak Ne Demektir

Güven Ne Demektir

Sevgi Ne Demektir

İyi Görünmek Ne Demektir

Bu soruların cevapları üzerinde düşünmek bize fayda sağlayacaktır. Bu soruların doğru cevaplarını bulduğunuz ve hayatınızda uyguladığınız anda hem iş hem de özel hayatınızda başarı sizin için kaçınılmaz olacaktır.

Dinlemek Ne Demektir?

Dinlemek her şeyden önce karşıdaki kişiye, konuşmacıya değer vermek demektir. Konuşmacının anlattıkları size uymasa bile dinlemek saygı göstermek, anlamaya çalışmak demektir.

Konuşmak Ne Demektir?

Bir görüşü bir düşünceyi  masaya yatırmaktır..Konuşmak karşıdaki kişiyle iletişim kurmaya çalışmak, blgiyi aktarmak bazense orta noktada buluşmaya çalışmak, varlığını kanıtlamaktır.

Güven Ne Demektir? Çekirge gibidir.kaçinca  geri gelmez

Toplumda bulunması en zor duygu güven duygusudur. Halbuki her insan ilk doğduğunda masumdur karşısındaki kişiye koşulsuzca güvenir, güvenmek ister. Çünkü insanın fıtratı güvenmek ister. Ama güven öyle özel ve dikkat ister ki adeta çekirge gibidir. Kaçınca bir daha geri gelmez.

Sevgi Ne Demektir?

Sevgi insana bahşedilmiş en yegane duygudur. Kişiden bağımsızdır. İnsan sevmek isterse canlı ya da cansız fark etmeden her varlığı sevebilir. Yeter ki istesin, yeter ki gönül bağı kurabilsin. Sevgisini gösterene sevgi ilaç sevgi gören sevgi şefkattir.

İyi Görünmek Ne Demektir?

İyi görünmek, iyi hissetmek demektir. İlk önce görünüşünüzle ağırlanır sonra bilginizle uğurlanırsınız bunu unutmayın.

İş Dünyasında Başarılı Olmak İsteyenler

Çok okumalı, çok dinlemeli, çok araştırmalı, piyasaları yakından takip etmeli ve doğru bilgiye ulaşmalısınız. Doğru bilgiye ulaştıktan sonra doğru kararları vermeniz kolaylaşır. Doğru kararlar da sizi başarıya taşıyacaktır.

Karamsar Olmayı Bırakın

Sürekli ‘iş yok’, ‘piyasa kötü’ gibi cümleler kurmak sizi başarısızlıktan başka bir şeye götürmez. Bunun yerine yeteneğiniz olan, başarılı olduğunuz işi bulun ve onu en iyi şekilde yapmaya çalışın. Unutmayın ki başarı her zaman karşılığını bulur.

Günümüzde herkes para kazandıracak işler yapmanın peşinde ama işin ehli olmadan atılan her adım yapılan her girişim iflasla sonuçlanmakta sonrasında ise tüm suç piyasaya, işsizliğe atılmakta o yüzden mutfağından geldiğiniz işi yapın, gerçekten severek yapın, fedakarlılarda bulunarak yapın. İşte o zaman başarı da kariyer de para da sizden kaçamayacak.Diş konusunda ihtıyacınızı varsa super bır yer altı yapisi mukemel ve super bır kadro ile çalişiyor.Dr. Selçuk Özbuluk diş konusunda  Duysiad  uyelerıne özel indirimler yapilacaktır.

Dentopol Ümraniye

Yamanevler mah. Sultan sok. No 7 İstanbul/Ümraniye

0546 447 97 38

444 97 37

+90 216 441 66 08

PAYLAŞ
Ayson KARABAĞ
YAZAR : Ayson KARABAĞ ( Gazeteci / Yönetmen ) 20 yıldır Sekreter Dergisini yayınlıyor.412 sayfalık Sekreterin Kılavuzu kitabının yazarı,214 sayfalık 2000’li Yıllarda Sekreterlik kitabının yazarı.