Duysiad’ li iş Adamları İdem Teknolojı Tarafından Tertip Edilen Kahvaltıda Buluştu

İdem Teknoloji’nin düzenlemiş olduğu kahvaltıda bir araya gelen DUYSİAD’lı iş insanları, Ankara’da buluştular. Birbirinden başarılı olan iş insanları kendi işlerini geliştirebilmek ve iletişim kanallarını kontrol edebilmek için tanışarak dost olabilmek adına tohumlarını serptiler. Katılımcılar arasında DUYSİAD başkanı Ahmet Kızılöz, Gazeteci Ayson Karabağ, Avukat Zeki Uçar, Hakan Yıldırım, Evrim Kiraz, Can Göksu, Nimetullah Evrensel, Murat Koç, Sabri Eray Uçar, Yaşar Özkan, Seçim Aydın, M. Ali Açılmış, İmdat Sağlam, Yılmaz Eraslan, Haydar Demirhan, Tahsin Durmaz, Kemalettin Kadakla, İrfan Sayar, Gökhan Fidan ve Zeynel Durkun da vardı.

Ev sahibi İdem Teknoloji kurucusu Necmettin Ünal, toplantı hakkında şunları söyledi:

“İstanbul’dan, Almanya’dan, Ankara’dan gelen değerli iş insanlarımıza öncelikle bugün bizleri onure ettikleri ve ofisimize buyur ettikleri için teşekkürlerimi sunuyorum. İdem Teknoloji olarak, dışarıya açılmamız ve Türk mühendislerimizin başarılarını tüm dünyaya pazarladığımız için gurur duyuyorum. Bizim üretmiş olduğumuz ürün, yerin 30 metre derinliğindeki her şeyi görebilmekte ve üstün bir teknoloji ile herkesin bir numaralı tercihi olmaktadır. Bizler bu yolda bilgiyi ve teknolojiyi birleştirerek yeni ürünler üretiyor ve çeşitli firmalara da hizmet verebiliyoruz. İl ve ilçelerin doğalgaz ve su boruları gibi alanlarda daha profesyonel çalışmaları için de ayrıca çalışmalarımızı yürütüyoruz. Bunlarla da sınırlı kalmıyoruz ve aynı zamanda arkeolojik kazılara da yardımcı olarak, tarihe ışık tutuyoruz. Kısacası görünmeyen her ne varsa onları gösterme imkanını sunuyoruz ve bu ürünleri de tüm dünyaya pazarlıyoruz”.

Toplantıda konuşan Avukat Zeki Uçar da şunları ekledi:

“Derneğimiz, orta ölçekli firmaları tek bir çatı altında toplamak için çeşitli çalışmalar yürütüyor. Burada amaç, üyelerin ürünlerini hem yurt içinde hem de yurtdışında pazarlamak ve kendi markalarını büyütmelerini sağlamak. DUYSİAD ticaret merkezleri de bu amaçla dünyaya açılmak adına yürütülen projelerden birisi. Bu sayede hem yabancı iş insanlarının birbirleriyle tanışmalarını sağlamak istiyoruz hem de kendimizi onlara tanıtmayı hedefliyoruz. Tanıştıkça ve iletişim halinde olunduğu sürece ticari işlerin gelişeceğine de inanıyorum”.

Gazeteci Ayson Karabağ ise şu hatırlatmalarda bulundu:

“Saygıdeğer iş insanlarımız, lütfen araştırmaktan vazgeçmeyiniz. İletişim kanallarınızı güçlendirerek, yeni iş insanlarıyla tanışmak için çaba sarf ediniz. Birbirinize güven vermeyi öğreniniz ve sevgi dolu iletişim kanalları kurunuz. Bizler bu yolda kendimize doğru rehberler edinmek istiyoruz. Ben sizin basın gücünüz olacak ve hem işlerinizde yardımcı olacağım hem de fotoğraflarınızı çekip haberlerinizi yapacağım. Gerektiğinde de videolarla sizi ve firmalarınızı destekleyeceğim. Hep beraber bir yola çıkıyoruz ve bizler bu yolda sizin başarı hikayenizin yazarı olmak istiyoruz. Gelin birlik olalım, dünyaya açılalım”.