Duysiad Olağan Toplantısı Has Konya ‘da Kahvaltı ‘da Buluştular

0
1529
Duysiad Dünya Yatırımcı Sanayici iş adamları derneğinin olağan aylık toplantısı yoğun bir gündem ve katılımla gerçekleştirildi.

Yedi kıtada üretmeye daha da büyümeye ve dünyaya Türk ürünlerinin başarısını kanıtlamaya devam edeceğiz. Hedeflerimizi gerçekleştirme doğrultusunda pek yakında bazı ülkelere çıkış yapacağız. Sizde kendi alanızdaki planlarınızı, projelerinizi, ürünlerinizi ve stratejilerinizi hazırlayın. Hızlı olalım, hızlı çalışalım, arkada kalmayalım.
Genel Başkan Ahmet Kızılöz’ün Mesajı
Duysiad Türk firmalarının adını dünyaya duyurmak için girişken, başarılı, vatansever ve idealist iş adamlarına hukuki danışmanlık desteği, Kosgeb ve banka kredileri desteğine devam ediyor. Düzenlenen olağan Duysiad toplantılarıyla çalışmalarımıza tam gaz devam edeceğiz. Düzenlediğimiz Duysiad toplantılarıyla heyecanımıza daha çok kişiyi ortak edeceğiz ve Türk firmalarının daha çok kişiye ulaşmasını, dünya piyasasına girmesini sağlayıp daha başarılı olacağız. Bu çalışmalarımızla yeni nesile örnek olacağız.
Yeni Katılımcılar
Duysiad’ın olağan toplantısına katılan Azeri Mimar Vahit Babaei, İnşaat firması sahibi Cihan Ünal, Acıcık Çiğkofte sahibi Adnan Çayhan,  sanatçı Jerry Hirimyan’la tanışma ve insanları tanıştırma fırsatı bulmuş olduk.
Viyana Temsilcimiz de  aramızda olduğu için Teşekkür ederim.
Derneğimizin Onursal sanatçıları,
Engın Çağlar ve Tuncay Akça  Katilimlerınden dolayı Teşekkür ederiz.
Has Konya’nın yöneticilerine ‘den İbrahim Günay misafirperverliklerinden ve ikramlarından dolayı teşekkür ederiz.
PAYLAŞ
Ayson KARABAĞ
YAZAR : Ayson KARABAĞ ( Gazeteci / Yönetmen ) 20 yıldır Sekreter Dergisini yayınlıyor.412 sayfalık Sekreterin Kılavuzu kitabının yazarı,214 sayfalık 2000’li Yıllarda Sekreterlik kitabının yazarı.