DUYSİAD Üyeleri İran Temsilcisi İle Toplantı Düzenledi

DUYSİAD Başkanı Ahmet Kızılöz, İran temsilcisi Amin Abbaspur, İznik Gümrük Müşavirliği sahibi Gürhan Bingöl, Hacıkasımoğulları Yönetim Kurulu Başkanı Serhat Özutanç, Hacıkasımoğulları Genel Müdürü Zafer Omay, Sistem Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mücahit Sağında, Naz Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Tanrıkulu, İnşaat Mühendisi Tunus Taşkapılı, Avukat Abdullah Yılmaz ve Bilal Çatı’nın katılımıyla İran’da neler var? Türkiye’den istekleri neler? gibi konular görüşüldü.

DUYSİAD üyesi Hacıkasımoğulları sahibi Serdar Özutanç, getirdiği katmer ile herkesin damağını şenlendirdi. Ayrıca toplantıya katılan herkese küçük hediye paketleri getirmeyi de ihmal etmemişti. Veren el olan Serdar Özutanç’ın bizlere tattırdığı lezzetler resmen insanı yoldan çıkaracak cinsten. Ürünleri yiyenler sipariş vererek evde, iş yerinde gelen misafirlere ikram etmek için uygun lezzetler olduğunu söyledi. Toptan atışta daha ekonomik fiyat sunan Hacıkasımoğulları, kebapçılara, restoranlara toptan hizmet verdiklerini söyledi.

Özutanç, Hacıkasımoğulları’nın İran’da bayilik için görüşmeler yaptığını da sözlerine ekledi.

DUYSİAD üyelerinin birbirleri ile ticaret yapması, 50 farklı ülkede iş yapanlara yardımcı olma, yol gösterme ve ihracatla alakalı diğer konular konuşuldu.

Bir arada güçlü çalışmalar yapalım, ülkemize faydalı olalım, Türkiye kazansın.