Duysiad Yönetiminde Büyük Değişim

0
1921

Duysiad  yönetimi bünyesine kattığı yeni isimlerle büyük bir çalışmaya başladı.

Genel başkan Ahmet Kızılöz ‘den Türkiye’nin sadece bulunduğu coğrafyanın değil dünyanın ekonomi devi olacağını belirterek, aziz şehitlerimizin emaneti olan bu ülke, hepimizin omuzlarında yükselecek ve yeniden lider ülke haline gelecek. Bu büyük Türkiye’nin mimarları ise Duysiad’ın gelişen ve büyüyen işadamı üyeleri olacaktır. Bu yüzden iş adamlarımızı ve sanayicilerimizi Duysiad çatısı altında birleşmeye davet ediyoruz.

Duysiad farklılıkların buluşma noktasıdır; siyasi görüşünüz, inancınız, meshebiniz bize renk katar.Biz işinde başarılı olmak isteyenlerin, ülkesini geliştirmek isteyenlerin derneği olacağız. Derneğimizin çatısı altında olan üyelerimizin kimisinin tecrübelerinden, kimisinin bilgi birikiminden, kimisinin liderlik vasıflarından faydalanarak hep birlikte ilerlemeye sizi de davet ediyoruz.

PAYLAŞ
Ayson KARABAĞ
YAZAR : Ayson KARABAĞ ( Gazeteci / Yönetmen ) 20 yıldır Sekreter Dergisini yayınlıyor.412 sayfalık Sekreterin Kılavuzu kitabının yazarı,214 sayfalık 2000’li Yıllarda Sekreterlik kitabının yazarı.