DUYSİAD’da Değişim Rüzgarları Esiyor

DUYSİAD Başkanı Ahmet Kızılöz, son zamanlardaki çalışmalar neticesinde dernekte değişim rüzgarlarının başladığına dair açıklamalarda bulundu.

Kızılöz, “DUYSİAD, dernek üyelerimiz arasında bulunan, Türkiye’nin önde gelen arsa ,Teknolojı,mobilya sektörü, inşaat sektörü, eğitim sektörü, sağlık sektörü gibi önemli firmaların sahipleriyle ciddi bir ilerleme kazandı. Özellikle de kendi alanında ilk ve tek olma özelliğine sahip firma sahiplerinin dünyaya açılmasında DUYSİAD olarak büyük bir katkı sağladık. Farklı düşüncelere, geniş vizyonlara sahip olan kişilerden oluşan ekibimiz, hem yardımlaşmaya hem de paylaşmanın önemine de ayrıca önem göstermektedirler. Dernek içerisinde hiç kimse patron yerini alma gayesinde değildir ama bir o kadar da kendi işini yönetecek bireysel güçlerin ve ileri zekaların eksikliği konusunda ihtiyaç bulunmaktadır” dedi.

Birbirinden çeşitli ve aktif olarak çalışan firmaların Türkiye’nin her yerine ulaşmaları hedefinin tamamlandığını ekleyen Dernek Başkanı, “Hedefimiz şimdi 100 ülkeye yayılabilmek. Türk firmalarını tüm dünyaya göstererek hem bizler kazanacağız hem de ülkemize kazanç sağlayacağız” ifadesinde bulundu.

PAYLAŞ
yonetim
2016 yılında kurulan DUYSİAD, Türkiye’nin önde gelen girişimcilerinin ve iş dünyası yöneticilerinin oluşturduğu gönüllü bir iş dünyası kuruluşudur.