Duysiad Başkanı Ahmet Kızılöz Yeşilçam Oyuncularına derneğimize  Unursal üye olursanız derneğimizin Uye firmaların  tanıtım filmlerinde oynarsanız, broşürlerde yer alırsanız insanların dikkatini çekip derneğimizin faaliyetlerini anlatabiliriz. Biz de siz sanatçılarımızın sıkıntılarını, yardıma ihtiyacınız olan konuları bilirsek size nasıl destek olacağımızı öğrenmiş oluruz.

Çevremizdeki iş adamlarını, yatırımcıları size yönlendirme fırsatı bulmuş oluruz. Gelin bu yolda beraber ilerleyelim birbirimize yardım edelim. Sizin varlığınızı desteğinizi hissetmek bile bize yapacağımız projeler için şevk verecektir. Dernek olarak sanatçılara hele ki halkın koşulsuz sevgisini kazanmış olan Yeşilçam sanatçılarına çok değer veriyoruz dedi.

Filimsan Vakfı Başkanı Engin Çağlar ise sanatçıya verdiğiniz değer ve düşünceleriniz için çok teşekkür ederiz. Sizlerin böyle düşünmesi bizi çok mutlu etti diye karşılık verdi.
Yönetmen Unal Kupeli
Dernek Başkan Ahmet kızılöz  arkadaşida unal Kupeli kardeşi arkadaşi cıktı. sohbet daha etkılı daha guven içinde oldu.

 DOĞAN AVCI

Sanat hayatın bütünü için çok önemlidir. Sanatçılarımızın işimizde, toplantılarımızda, gerçekleştirmeye çalıştığımız projelerimizde bize yeni ufuklar açacaklarına inanıyorum. Biz milletini seven, ülkesine faydalı olmak isteyen iş adamları ve yatırımcılar olarak tek bir çatı altında buluştuk, bu çatının altında Yeşilçam sanatçılarımızı da görmekten mutluluk duyarız.

PAYLAŞ
Ayson KARABAĞ
YAZAR : Ayson KARABAĞ ( Gazeteci / Yönetmen ) 20 yıldır Sekreter Dergisini yayınlıyor.412 sayfalık Sekreterin Kılavuzu kitabının yazarı,214 sayfalık 2000’li Yıllarda Sekreterlik kitabının yazarı.