Geleceğin Ofislerindeki Sihirli Güç

Genel Müdürü Ahmet Kızılöz olan Flekssit markası kaliteli, fonksiyonel ve tasarım odaklı ürünleriyle iddialı olan ofislerde değişen çalışma ortamlarına uyum sağlayan, gereksinimlerin iyi analiz edilerek tasarlanan ürünlerle çalışma ortamlarınıza hem şıklık hem de konfor katıyor.

Ofis mobilyalarında tasarım olgusunu başarının sırrı olarak benimseyen ve her alanda ön plana çıkaran marka masa sistemlerinin yanı sıra oturma sistemlerini ve dekoratif objelerde dahil olmak üzere ofis yaşamına dair bütün detayları bünyesinde barındırıyor.

Teknoloji ve Tasarım Unsurları  Flekssit ‘de Buluşuyor

Mitolojik imgeler ve mimarların eşsiz yaratıcılığı birleşince ofisler daha şık daha kullanışlı olsun diye tüm detaylar düşünülerek harika ürünler yaratılıyor. Hayal gücü geniş mimarların Savaş Tanrısı Ares’ten ilham alarak teknolojiyi tasarımla birleştiriyor.

Yaratıcılığı  Simgeleyen Özgür ve Yenilikçi Tasarım

Mimarlarımızı tasarımlarıyla hayata geçirilen ürünler günümüz çalışanlarının ve ekiplerinin daha hızlı değişime ayak uydurması ve yeniliklere açık olmasını simgeliyor. Kolay değişime olanak sağlayan, pratik, kullanışlı ve rahat ürünler ofislerde yerlerini alıyor.

Özgün Modern ve Şık Tasarım

Uluslararası tasarım anlayışı ile özgün ve modern tasarımlara imza atıyoruz. Rusya’da, Almanya’da, Amerika’da, Sudan’da, Dubai’de, Lübnan’da, Azerbeycan’da, Avusturya’da, Türkmenistan’da, İrlanda’da ofisleri dizayn etmeye devam ediyoruz.


İLETİŞİM ; www.flekssit.com.tr

PAYLAŞ
Ayson KARABAĞ
YAZAR : Ayson KARABAĞ ( Gazeteci / Yönetmen ) 20 yıldır Sekreter Dergisini yayınlıyor.412 sayfalık Sekreterin Kılavuzu kitabının yazarı,214 sayfalık 2000’li Yıllarda Sekreterlik kitabının yazarı.