Girişimci Gençlere Duysiad Başkanı’ndan Tam Destek

DUYSİAD başkanı Ahmet Kızılöz, her daim girişimci gençlere destek vereceğini açıkladı.

Ülkemizin tüm girişimcilerinin gelişmesine katkı sağlamayı misyonları arasında bulunduran ve sahip olunan ortak değerlerin de bulunduğunun altını çizen Kızılöz, “Her iki kurum da girişimcilik ruhunun daha genç yaşlardan geliştirilmesi ve gençleri bu yolda cesaretlendirme konusunda çalışmalara yön vermektedir” dedi.

Bu cesaretlendirmenin ülkenin geleceği açısından önemine de değinen DUYSİAD başkanı, bu amaçla girişimciliğin önemine inanarak ortak faaliyetlerde bulunulması için elinden geleni yapacağını da ekledi. Başkan Kızılöz, “Girişimcileri her anlamda desteklemenin Türkiye’ye değer yaratmak adına önemli bir vazife olduğuna inanıyoruz” diyerek tüm girişimcilerin iş fikirlerinin gelişmeleri ve işlerini büyütmeleri için ürünlerin pazarlama ve tanıtım işlerinin de iyi yapılması gerektiğine özellikle vurgu yaptı.

Kızılöz, “Girişimcilerin kendilerini iyi anlatabilmeleri ve kendilerine olan özgüvenlerinin oluşması için bilinçli olarak doğru olduğuna inandığımız yolda yürümeye devam ediyoruz” dedi.