1 Nisan 1974’te Sivas’ta doğdum. Eğitim, öğretim hayatımı İstanbul Sultangazi’de tamamladım. 1999 yılında evlendim şimdi Alperen ve Rabiye adlarında iki çocuk babasıyım. Ayakkabı imalatı yapan aile şirketimizde çalıştım. Şirketimiz hala çalışmalarına ve ayakkabı üretimine devam etmekte. Daha sonra arsa alımı ve satımı yapan Smart Yapı Firmasına ortak oldum ve bu firmada çalışmalarıma devam ediyorum.

Ben derneklere ve dernekçiliğe çok önem veren bir iş insanıyım. Sultangazi Sivaslılar Platformu kurucusu ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu üyesi, Sultangazi Esnaflar ve Zanaatkarlar Derneği, İslam Dünyası Gazeteciler ve Yazarlar Derneğinde çalışmalarda bulundum.Siyasi Çalışmalarım

Büyük Birlik Partisi Gaziosmanpaşa İlçe Başkanlığını ve Sultangazi İlçe Başkanlığını yaptım. 2014 yılında Büyük Birlik Partisi’nden Belediye Başkanı Adayı olarak yerel seçimlere katıldım. Şu anda aktif olarak Duysiad Derneği Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olarak çalışmalarıma devam ediyorum.

Cep 0531 5520658

Dernek Telefon 0212 6750330

PAYLAŞ
Ayson KARABAĞ
YAZAR : Ayson KARABAĞ ( Gazeteci / Yönetmen ) 20 yıldır Sekreter Dergisini yayınlıyor.412 sayfalık Sekreterin Kılavuzu kitabının yazarı,214 sayfalık 2000’li Yıllarda Sekreterlik kitabının yazarı.