İşimizin Merkezinde İnsan Var

DUYSİAD Başkanı Ahmet Kızılöz gazetemize yaptığı kısa açıklamada çalışana yapılacak yatırımın şart olduğunun altını çizerek ’30-50 yıl çalışacaksanız adam yetiştirmeniz gerekir. Onun için de önce şirketinizdeki sekreterlere uzmanından eğitim vermeniz gerekir’ diye konuştu.

Ayda iki kez eğitimin şart olduğunu ifade eden Ahmet Kızılöz ‘Patronlara da haftada bir gün eğitim onları süper patron yapar. Liderlik yönünü geliştirir. Satış pazarlama konusunda kişiler arası iletişimin kuvvetli olması, dialog kurabilmesi, becerilerini geliştirebilmeleri için haftada bir gün eğitim alınması gerekiyor. Okumayı geliştirmek gerektiğine inanıyorum’ dedi.

‘Eğitimlerini biz verelim’ diyen Ahmet Kızılöz becerilerini kendilerinin ortaya çıkarabileceğini ifade etti. Çalışanları geleceğe hazırlamak gerektiğini söyleyen Kızılöz sözlerini ‘Farklı fikirlerle çalışmak verimliliğe katkı sağlar’ diyerek sonlandırdı.

PAYLAŞ
yonetim
2016 yılında kurulan DUYSİAD, Türkiye’nin önde gelen girişimcilerinin ve iş dünyası yöneticilerinin oluşturduğu gönüllü bir iş dünyası kuruluşudur.