İzmit’te Üyemiz Hüsamettin Örkmez Açtığı Yeni Restoranıyla Hizmette

Arap ve Türk mutfağından seçkin lezzetlerle müşterilerine hizmet sunan HAQQO CHATİ yeni restoranını görkemli bir açılışla Kocaeli’nde açtı. MRC Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hüsamettin Örkmez ve Arap ortağı yatırımcı Moazz Al Hayek’in katılımıyla gerçekleşen açılış töreni hayli eğlenceli geçti. İzmit’ten gelip geçen misafirlerin kahvaltıdan et yemeklerine ya da arap mutfağından seçkin lezzetleri bulabileceği bu yeni mekan 30’a yakın kişiye istihdam sağlayacak.

Açılış törenine katılan Dünya Yatırımcı Sanayi İş Adamları Derneği Genel Başkanı (DUYSİAD) Ahmet Kızılöz üyelerinin restorana destek vermesi konusunda çağrıda bulunarak ‘Biz girişimcilerimizin yanında olmalıyız. Üyelerimizin İzmit’ten geçerken mutlaka buraya uğrayıp seçkin lezzetlerin tadına bakmasını tavsiye ederim’ dedi.

Türk girişimci Hüsamettin Örkmez ise Arap dostunu Türkiye’ye davet etmenin diğer girişimcilere örnek olması gerektiğini söyleyerek ‘Hem ilçemiz hem ülkemiz kazansın istiyoruz’ dedi.

Açılışa Yalova  Milletvekili Temel Coşkun’un yanısıra Başiskele Belediye Başkan adayı Avukat Zafer Mutlu, Yeşilçam sanatçısı Tuncay Akça, Memet Tayran Demir, Siirt Derneği Başkan Eşref Tokgöz, Yalova ak Parti ilçe başkan Hakan Üstün , Naıl Çalik, Mahir Çelik, İzmit  kOcaeli life ‘den Taha Ahmet Özel, Kocaeli Basın, gazeteci Ayson Karabağ, DUYSİAD üyelerinden Hakan Yıldırım ve çok sayıda misafir katıldı.

Muhteşem bir açılış oldu. Herkes inanılmaz keyif aldı. Özellikle yemekler masaları donattıktan sonra. Güzel hanımefendiler, yakışıklı beyler restoranın ilk misafirleri oldular. Umuyoruz bundan sonra da ilk günkü gibi içten bir güler yüzle müşterilerinizi karşılarsınız. Kelimeler müşteriler için önemlidir, umarım seçerek, özenle cümleler kurar ve müşterilerinize öyle yaklaşırsınız. Kelimelerinizin içinde sevginizi unutmayın. Ve elbette işinizi aşkla yapın.

izmit Rez. 0262 333 44 44

Yahyakaptan mah, Şehit Ergün Köncü sok.no 21