Biz Duysiad olarak gençlere girişimcilere rehberlik etmeye hazırız. Kendi işimi yapmak istiyorum diyen kadınlarımız ve gençlerimiz gelin tecrübelerimiz ve çevremizle size ışık olalım. Size iş dünyasında yol gösteren olalım. İşlerinizde basamakları çıka çıka yükseleceksiniz. Sizlerin başarması, gelişmesi bizim gelişmemiz, toplumun gelişmesi, ülkenin gelişmesi demektir. Sizlerle Duysiad çatısı altında buluşalım, sizlere rehberlik yapalım.

Dünya ile yarışmak istiyorsanız kendinizi eğitmeniz ve sürekli yenilemeniz gerekir. Ürünlerinizi her ülkeden insana ulaştırabilmek için o insanların ihtiyaçlarını, dillerini ve hukuk sistemlerini bilmeniz gerekir. Her ülkenin hukuk sistemi, dili gibi pazarlama yöntemleri de farklılık gösterebilir. Bunları göz önünde bulundurarak çalışmanız gerekir ki hayal kırıklığı yaşamadan başarıya ulaşın. Sizden önce bu yolları geçmiş olanların tecrübelerini görmezden gelmeyin. Acı faturayı ödemiş olanların sözlerini dinleyin ki tekrar aynı faturaları ödemek zorunda kalmayın.

Duysiad Genel Başkanı Ahmet Kızılöz

PAYLAŞ
Ayson KARABAĞ
YAZAR : Ayson KARABAĞ ( Gazeteci / Yönetmen ) 20 yıldır Sekreter Dergisini yayınlıyor.412 sayfalık Sekreterin Kılavuzu kitabının yazarı,214 sayfalık 2000’li Yıllarda Sekreterlik kitabının yazarı.