O Pilavcı Tarık Yılmaz Duysiad’a Üye Oldu

Girişimci Tarık Yılmaz

Duysiad’ın başarılarını internette görünce, gazetelerden okuyunca çok heyecanlandım, bu derneğe inandım ve üye olmak istedim.  Öncelikle görüşmek için randevu aldım ve gelince üye olmak istediğime daha da emin odum. Dernek çatısı altında bana düşen görev ne olursa seve seve yaparım.

Duysiad Başkanı Ahmet Kızılöz

Sizin gibi girişimci, kendini kanıtlamış, vizyonu geniş, paylaşmayı ve yardım etmeyi bilen bir iş adımının derneğimize üye olmasından gurur duyarız. Sizin derneğimizdeki daha genç girişimcilere ağabeylik yapacağınızdan, yol göstereceğinizden şüphem yok. 20 ülkeyi aşkın yerde yapılacak olan Duysiad toplantılarında yanımızda olacağınıza inanıyorum. Sizin gibi iş adamları hem derneğimize hem de ülkemize güç katacaktır.

Bizler iyi, örnek, dürüst, ülkesini seven, kalp kırmayan ve ülkesine kazandırmak isteyen iş adamları olarak çalışmalarımıza devam ediyoruz, siz de aramıza hoş geldiniz

https://www.opilavci.com/

 

PAYLAŞ
yonetim
2016 yılında kurulan DUYSİAD, Türkiye’nin önde gelen girişimcilerinin ve iş dünyası yöneticilerinin oluşturduğu gönüllü bir iş dünyası kuruluşudur.