Serdar Yeşilselve Kimdir

0
1662

SERDAR YEŞİLSELVE 

Siirt Araplarındanım, 40 yaşındayım, evliyim ve 1 kız çocuğum var. İlkokulu bitirdikten sonra öğrenim hayatıma devam edemesem de şu anda açıktan okumaya devam ediyorum. Öğrencilerle, arkadaşlarımla birlikte okumayı çok isterdim ama nasip olmadı. O yaşlarda seyyar satıcılıkla uğraştım, pazarlamayla uğraştım su akar yolunu bulur demişler, kendimi zaman içinde çok geliştirdim. Şimdi arsa ve proje sektöründeyim firmamızın 20 çalışanıyla birlikte engelleri tek tek önümüzden kaldırarak ilerliyoruz, biz işimizi gönül bağıyla ileriye dair projelerle sıkı çalışarak yapıyoruz. Bizim temel prensibimiz gönül kazanmak, gönül bağı kurmak ve karşıdaki insanlar için güvenin teminatı olmak.

Smart Gayrimenkul fırması

Kayaşehir Cadde Dükanları

A1 Blok No22

Başakşehir/istanbul

0212 8091312  5303733772

SmartDuş

Kayaşehir Cadde Dükanları

A1 Blok No22

Başakşehir/istanbul

0212 8091312  5303733772

 

 

İyi Bir Eğitim Ve Çalışma Azmi Başarıyı Getirir mi?

Kişi önce kendisine bir idol belirlemeli, mükemmelliği örnek almalı, ahlaki değerlerlere önem vermeli, açık sözlü ve dürüst olmalı, insanlara ilham veren çalışmalara imza atmalı, dernek etkinliklerine katılmalı ve sosyal yaşamı olmalı kişi eğer bunları yapabiliyorsa başarı onun için kaçınılmaz olur.

 

Başarının Altın Kuralı Nedir?

Her şeyden önce kendinizi sevin, kendinize inanın, hedef belirleyin ve başaracağınıza inanın. İnandığınız yolda çalışmaktan usanmayın. İş hayatınızla özel hayatınızın dengesini iyi kurmaya çalışın.

 

İnsanların Övülmesini Nasıl Buluyorsunuz?

İnsanların sürekli sizi övmesini beklemek ve övülmekten hoşlanmak gözleri kör, kulakları sağır eder.

 

 Bilgili İnsanlar Yetiştirmeliyiz

Çevremizdeki kişilere iyiliği, doğruyu, sevgiyi, güveni aşılamak, onları bilgilendirmek ve bilgili insanları çoğaltmamız lazım. Bilgili insanlar çoğalırsa ve  kötü huylu insanlar yalnız kalırlarsa yaptıkları kötülüklerin belki farkına varırlar. Dışlandıklarını anlayıp, kendilerine çekidüzen verirler.

 

Arsa Satın Alırken Ayrıntılara Dikkat Edin

Bulunduğu Yer: Büyükçekmece

İçindeki Konut Tipi: Villa Tipi

Manzarası: Göl Manzaralı

Çevre Değerlendirmesi: Çevresinde çeşitli projeler yükseliyor

 

Yatırımlar Artık İstanbul’un Merkezden Uzak Semtlerinde Değerleniyor

İstanbul’da yatırım için artık kör nokta kalmadığını belirten Serdar Yeşilselve, İstanbul’un bir tarafı Tuzla diğer tarafı Tekirdağ yolu üstünde olmak üzere kaliteli projelere ev sahipliği yaptığını dile getirdi.

 

Yaşam Kalitesi Artıyor

Son 5 yıldır yapılan ciddi yatırımlar ve hizmet çalışmaları ilçelerin çehresini değiştiriyor. Gelişimini hızlandırıyor ve herkese daha lüks daha kaliteli bir yaşam fırsatı sunuyor. 

 

 

İstanbul’da Projeler Yükseliyor

İstanbul gün be gün gelişiyor ve değişiyor. Caddeler, yollar genişliyor. Sokaklara ışıklandırmalar yapılıyor. Yapılan bu hizmetler ve projeler İstanbul’a yeni bir çehre kazandırıyor. İstanbul’un gelişmemiş ilçeleri bu çalışmalarla gelişme göstermeye devam ediyor. Bu ilçelerde yapılan ar-ge çalışmaları doğru yatırım fırsatlarınızı ayağınıza seriyor. Bu yerlerde yapacağınız yatırımlar ve alacağınız arsalar 5 yıl sonra size misliyle geri dönecek.

 

Doğru Arsaya Yapılan Yatırım Kazandırır

İstanbul Tuzla ve Silivri olmak üzere iki merkezde şekilleniyor. Buralarda yapılan projelerle yaşam kalitesi ve istihdam artıyor. İnsanların dikkati artık bu bölgelerde toplanıyor. Önceden Kadıköy’den ya da Bakırköy’den 200 bin tl’ye alınmış daireler şimdi 5 tirilyon kıymetinde. Buralara yatırım yapmış olan insanlar şimdilerde Silivri’ye, Çerkezköy’e, Çorlu’ya yatırım yapıyorlar. Sizde aklınızı kullanın bu fırsatları kaçırmayın.

Büyükçekmece’de şimdi aldığınız arsa size 5 yıl sonra 300-500 daire aldıracak kıymete biner. Bu arsaların çevresinde villalar, çeşitli iş merkezleri ve okullar var. Gelişime açık bir yer. Şimdi 50.000 tl ile alacağınız arsa ileride sizin yüzünüzü güldürür.

Silivri’ye havaalanı geliyor, etrafında okullar, hastaneler, yurtlar, spor alanları hatta cezaevi bile var. Silivri İstanbul’un gelişen yüzü olmaya devam ediyor.

 

Büyükçekmece’de Göl Manzaralı Arsa Almanın Tam Zamanı

Size arsa teklifimiz var, buyurun gelin kahvaltı yapalım, arsalarımızı size gösterelim, gezin dolaşın, inceleyin. Beğenirseniz ödeme yapın arsa tapunuzu alın, karar sizin.

 

Çatalca Yolu Üzerinde Tepecik’te Arsa

Göl manzaralı etrafında villalar, apartmanlar, fabrikalar olan bölgede kalan bu arsadan alacağınız her pay geleceğiniz için attığınız güzel bir adım olacak. 250 metrekaresi 85.000 tl olan bu arsadan 4 kişi birleşerek 1 dönüm alıp ileride çok daha fazla fiyata satabilirsiniz.

 

Karacaağaç’ta Arsa Teklifi

Karacaağaç’ta göl manzaralı bu yerin yanında villalar, çiftlikler vara. Temiz havasıyla mest olacağınız bu arsanın 250 metre karesi 50.000 tl.

 

Hediyeleşmek Önemlidir

Kalplerdeki sevgiyi artırmanın yolu hediyeleşme veya ikramda bulunmaktan geçer, tüm bunlar kalbi yumuşatır. İstek Okulları’nın başarılı öğrencileriyle sizin sayenizde kahvaltı yaptık. Orada tanıştığım herkes benim kalbimde ayrı ayrı yer edindi. Onlarında bizi unutmayacağına inanıyorum. Hediyeleşmek, ikramda bulunmak bir aşktır.

 

Kadınları Anlıyor musunuz?

Onların var olan farklılıklarının hayata değişik yaklaşımlarının tadına varın. Kadın sizin gibi düşünmez sadece bedeni değil ruhu da farklıdır. Onunla dans etmenin hayalini kurun, onunla şarkı söyleyin, ona sevginizi nasıl göstereceğini düşünün onunla tartışmaya çalışmayın. Ona küçük sürprizler yapın, masa tabağının altına yazı yazmayı düşün topladığında sürprizlerini görsün. Banyo aynalarına yazı yazın, çamaşır sepetine yazı bırakın, siz bu şekilde onu düşündüğünüzü gösterirseniz o evde mutluluk olur. Çocuklarınıza iyi örnek olursunuz ve iyi çocuklar yetiştirirsiniz. Sakın kadınlarla tartışmayın tartışmak demek onları kendinizden uzaklaştırmak ve aradaki köprüleri yıkmak demektir. 

Hayata Sevgi Ve Aşk Tohumu Ekin

Doğru bir çizgi olan sevgi aşk sizi daha fazla zengin daha fazla saf yapar. Sevgi bir kişiye yöneldiği zaman sınırlanır. Önce meditasyon yapın; meditasyon bir çiçek sevgi aşk ise onun kokusudur.

Bilmek ve Bilgi Toplamak Farklı Şeylerdir, Siz Bunları Nasıl Ayırdediyorsunuz?

Bilgi toplamak eğer bilgiyi faydalı bir şekilde kullanmıyorsanız hamallık yapmaktan başka bir şey değildir. Okuduğunuz faydalı bilgileri kullanırsanız kendinizi geliştirir ve eksiklerinizi tamamlarsınız. Kuşlar güneşle beraber uyanırlar. Güneş hiçbirine doğrudan yardım etmez. O kuşların canlılık ve tazelik hissettiği bir çevre yaratır. Güneş bir çiçeğe gelerek açması için baskı yapmaz. Bilgili insan cahile baskı yapmaz bilgiyi almasını sağlar. Doğrudan değil ışınlarını çiçeğin çevresinde dans ettirerek yardım eder. Güneş nazik bir şekilde çiçeğe ısı verir onu cesaretlendirir. İçlerinde açma isteği oluşur. Biz etrafımızdaki bilgili insanların bilgilerinden faydalanarak doğru tercihleri yapmaya çalışıyoruz. Biz bunu yapabiliyoruz ama sadece bilgi hamalı olan kişiler bunu fark edemiyor. 

 

 Dil Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Dil demek anavatan demektir, insanlarla aramızdaki köprüdür. Yeni bir dil sevgiyi sohbeti iç kapıyı açtırır. Ansiklopedi sayfaların sayfa sayfa sana bilgileri döker.

 

Öfkenize Hakim Olabiliyor musunuz?

Öfkeyi, şehveti ve hırsı bırakmak erliktir. İnsanları öfkenle kıracağına üzeceğine üzüntünü içinde sen yaşa, o anda ölü gibi ol, sabırlı ol, kazanan sen olacaksın. Yeter ki o anı aklınla atlatasın.

PAYLAŞ
Ayson KARABAĞ
YAZAR : Ayson KARABAĞ ( Gazeteci / Yönetmen ) 20 yıldır Sekreter Dergisini yayınlıyor.412 sayfalık Sekreterin Kılavuzu kitabının yazarı,214 sayfalık 2000’li Yıllarda Sekreterlik kitabının yazarı.