Vizyon Turizm’e ziyaret

 

DUYSİAD başkanı Ahmet Kızılöz, DUYSİAD derneği onur üyesi Özbek sanatçımız Şahsenem Hanımla birlikte üyelerimizden Yunus Taşkapılı ve basın danışmanımız Ayson Karabağ ile Vizyon Turizm şirketini ziyaret ettik. Vizyon Turizm şirketinin operasyon sorumlusu Asuman Alpay bizi kapıda karşıladı. Şirkete girdiğimizde ise Vizyon Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Halim Çizmeci ve yardımcısı Cem Çizmeci ile tanıştık.

Halim Çizmeci bize şirket hakkında bilgiler verdi

Vizyon Turizm uçak bileti satış alanında hizmet vermektedir. Ayrıca kültür turları, seminerler ve sağlık turları gibi etkinliklerde hizmet vermektedir. Sorumluluk sahibi insanlarla çalışıyoruz. Turizm konusunda yurtiçinde ve yurtdışında etkili projeler üretmek için çok çalışıyoruz. Turizm sektörünün gelişmesine katkıda bulunarak ülkemiz için faydalı işler yapmak istiyoruz.

DUYDİAD başkanı Ahmet Kızılöz ‘’Derneğimizin üyelerine sizi tanıtarak üyelerimizle iş birliği yapmanızı sağlayacağız. Temsilcilerimle çeşitli bölge ve ülkelerde size partnerler bulup tanıştırarak çevrenizi genişletmenizde yardımcı olacağız.’’ dedi. Yurtdışındaki temsilcilerimizle sizi tanıştıracağız. Dernek üyelerimizle birlikte iki gecelik bir konaklama planıyla dernek üyelerinin birbirini tanıması ve dostluklar kurulması için yılda 2 kez bu tür toplantılar düzenleyeceğiz. Yeni üyelerimizle tanışmanızı da çok isterim. Bizi web sitemizden ve sosyal medyadan sık sık takip edin. DUYSİAD üyelerinden ricam, her şeyin başı iletişim ve sevgidir. Bu kanallar açık olduğunda tüm işler başarı ile sonuçlanır. Dostluklar kurulur. Yurtiçinde ve yurtdışında dostlarımızı ve üyelerimizi sizlere yönlendirdiğimizde samimi olursanız ilişkileriniz sağlamlaşır. Tüm üyelerimize belgeleri takdim edildi. Fotoğraflar çekildi. Basın danışmanımız İnci Baharat özel olarak hazırlamış olduğu hediye ve kitapları sahiplerine teslim etti. Bu vesile ile gönüllerini kazanmış olduk. Samimi insanlarla karşılaştığımız için çok şanslıyız.

Özellikle yemeklerimizi yapan Sera Nur ve Aliye Öksüz’e çok teşekkür ediyorum.

Sizin Kızınız için  tavsiyelerimiz var. Okuyun.

Sağlıklı beslenin.

Elinize geçen tüm kitapları okuyun.

Zamanı iyi değerlendirmeyi bilin.

Hedefinizi belirleyin ve hedefinizden şaşmayın.

Kitapları sesli okuyun ki ses tonunuz gelişsin.

Kelime haznenizi geliştirin.

İkna etme kabiliyetinizi geliştirmek için çabalayın.

Bu etkinlik bizi çok mutlu etti. Sevgi dolu insanlarla tanıştık. Güzel yemeklerle dostluğumuzu taçlandırdık. Bir sonraki toplantımızda Özbek pilavı ve bir sürü lezzetle tekrar görüşmek üzere.

PAYLAŞ
yonetim
2016 yılında kurulan DUYSİAD, Türkiye’nin önde gelen girişimcilerinin ve iş dünyası yöneticilerinin oluşturduğu gönüllü bir iş dünyası kuruluşudur.